Sabiedrību pārsteidz jauns ienākumu avots, kas ļauj tev pelnīt ātru un stabilu naudu mūsdienu mainīgajā ekonomikā!

Vēlies nopelnīt ar BYAS inovāciju?

Piezvani cilvēkam, kas Tevi iepazīstināja ar BYAS un pajautā – kad un kur notiek tuvākais Starta uzsākšanas seminārs. Tu uzzināsi:

  • vairāk par produktiem,
  • kā veidojas naudas plūsma,
  • kas Tev praktiski dzīvē jādara, lai nopelnītu.

Satiksi cilvēkus, kas jau ir veiksmīgi un aprunāsies, kā Tavā dzīvē BYAS var ienest vislielāko labumu.

Piesakies uz Starta uzsākšanas semināru tagad!

Pirmais tūkstotis jau pirmajās dienās

Kompānija piedāvā īpašu ātrā starta bonusu 1000 – 4000 EUR starta mēnesī. To paņemt ir pa spēkam katram – ar vai bez iepriekšējās pieredzes. Šo iespēju jau izmantojuši vairāki desmiti Latvijas cilvēku.

Saņem naudu katru nedēļu

Vai tev patīk naudu saņemt katru nedēļu? Tad tu būsi īstajā vietā. Atalgojumu par padarīto kompānija pārskaita katru nedēļu uz tavu  norādīto bankas kontu.

Apvieno ar esošo nodarbošanos

Ja tev patīk tas, ko dari pašlaik, vai tev ir savs neatkarīgs bizness, savieno šos abus un pelni daudz vairāk. Tev šeit pietiks ar 10 h nedēļā.

Izmanto jau izveidotu biznesa virzīšanas struktūru

Tev nav jāsāk no nulles. . Izmanto mūsu izveidoto biznesa virzīšanas struktūru – regulāros iknedēļas starta uzsākšanas seminārus, dzīvos produktu šovus un līderu apmācību pusdienas.

Viss ir gatavs taviem ienākumiem

Lieto jau gatavus biznesa instrumentus: iztulkotus materiālus, jaunā partnera komplektu, latviskos un krieviskos video, Face Book grupu informācijas apmaiņai un kopēju komandas e-pastu izsūtni. Tas viss ir radīts lai ekonomētu tavu laiku.

Pelni labu naudu no savas esošās klientūras

Ja tev jau ir sava klientūra skaistuma, veselības vai jebkādā citā jomā, tu vari iepriecināt viņus dodot papildus pievienoto vērtību kā īpašu dāvanu – uzaicinājumu uz BYAS dzīvo šovu. Pelnīšana būs patīkama ar daudziem pateicīgiem klientiem.

Strādā brīvi bez priekšniekiem vai noteikta darba laika

Piemēro savas pelņas izveides laikus savai tagadējai darba, ģimenes un dzīves situācijai, strādājot pēc saviem noteikumiem.

Izvēlies sev piemērotāko un ērtāko darbības veidu

Veido ienākumus caur esošo biznesa struktūru, vai veido savu vai varbūt kombinē abas metodes reizē. Tava brīva izvēle.

Veido ilgtermiņa naudas plūsmu

Izveidosi ilgtermiņa ienākumus, kas ar laiku ļaus tev ikdienā strādāt mazāk un justies droši par finansiālo situāciju nākotnē.

Nav personības ierobežojumi

Lai labi pelnītu, nav svarīgs ne vecums, ne dzimums, ne veselības stāvoklis. Tu pierādi sev, draugiem un visai pasaulei, ka vari vairāk, kā citi jebkad iedomājušies.

Nav jātirgo vai jāpiedāvā produkti

Ir pārdomāta  sistēma, lai ienākumu avota veidošana būtu eleganta un cienījama arī uzņēmumu vadītājiem un nopietniem uzņēmējiem.

Nav saistības vai obligātas prasības

Vari strādāt, pārtraukt un atkal turpināt, kad vien vēlies. Katrs dara pēc spējām un saņem pēc nopelniem.

Ienākumi saistīti ar veselīgas dzīves uztveres virzīšanu

Šī ideja apvieno un palīdz gūt panākumus visos svarīgajos dzīves virzienos. Jo cilvēks ir laimīgs jebkurā vecumā, ja izskatās labi , jūtas vesels, dzīvo labklājībā un dod labumu citiem.

Ir nodrošināta pilna darbības un apmācību sistēma

Tāpat, kā tu apguvi to, ko dari pašlaik, tāpat procesā apgūsi visu, kas nepieciešams šeit.Tev būs savs mentors un varēsi mācīties tik daudz, cik spēsi un varēsi.

Kapitāls darbības uzsākšanai ir pa kabatai katram

Tā kā šis projekts nav darba vieta, bet tava paša veidots ienākums, tad darbības uzsākšanai ir nepieciešama zināma investīcija.  Ir iespēja starta kapitālu saņemt arī uz līzinga nosacījumiem. Izvēlies sev atbilstošo variantu un sāc tagad.

Labkaljiba.lv | Visas tiesības aizsargātas | Lietošanas noteikumi
X