Jebkuru jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinies ar mūsu draudzīgo klientu atbalstu:

Pirmdiena – Piektdiena 09:00 – 18:00
Epasts: info@labklajiba.lv

Uzņēmuma informācija:
Biedrība “ES un TU”, reģistrācijas numurs 40008139728
Bankas konts: IBAN: LV54HABA0551041453741
SWIFT: HABALV 22
Swedbank AS
Juridiskā adrese: „Krikšas”, Alejas, Ķekavas pagasts

Lietošanas noteikumi

Biedrība “ES un TU” ir bezpeļņas organizācija, kas  palīdz attīstīt darbu no mājām katram ieinteresētam indivīdam.  Biedrības “ES un TU” pakalpojumi var ietvert tajā skaitā, bet ne tikai: pasākumu organizēšana dzīvē un on-line, programmas, e-pasta pakalpojumi, ziņojumi un ziņojumu dēļi, tērzēšanas zonas, ziņu grupas, forumi, kalendāri, privātas konsulātcijas un treniņi, kas saistītas ar biedrības “ES un TU” vietnēs pieejamajiem pakalpojumiem un produktiem.

Lūdzu, izlasi šos lietošanas noteikumus rūpīgi pirms piekļūsti vai izmanto kādu no Biedrība “ES un TU” vietnēm vai pakalpojumiem. Katru reizi, kad Tu piekļūsti vai izmanto biedrības “ES un TU” vietnes vai pakalpojumus, Tu piekrīti ievērot šos lietošanas noteikumus.

Biedrības “ES un TU” vietnes ir paredzētas tikai informatīviem nolūkiem

Biedrība “ES un TU” vietnes un pakalpojumi piedāvā  informāciju saistībā ar darbu no mājām,  veselīgu dzīvesveidu, uzskatiem un personisko filozofiju un tā paredzēta tikai informatīviem nolūkiem.

Biedrība “ES un TU” naudas atgriešanas garantijas

Visi  Biedrība “ES un TU” piedāvātie produkti ir bezmaksas vai nodrošināti ar pilnu 30 dienu naudas atgriešanas garantiju no pirkuma izsniegšanas brīža, izņemot dzīvos pasākumus, kur katrā konkrētā gadījumā ir norādīts naudas atgriešanas termiņš.  Šī garantija attiecas uz visiem produktiem, kas tiek virzīti  caur kādu no Biedrība “ES un TU” vietnēm. Lai izmantotu šo garantiju sazinies ar mūsu klientu atbalstu info@labklajiba.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu,  e-pastu un produktu par ko vēlies saņemt atpakaļ naudu.

Personiskā informācija Biedrība “ES un TU” vietnēs

Kādu personisko informāciju mēs saglabājam no cilvēkiem, kas apmeklē kādu no Biedrība “ES un TU” vietnēm?

Rēģistrējoties mūsu vietnēs, atbilstoši produktam vai pakalpojumam, Tev var tikt prasīts ievadīt savu vārdu, uzvārdu, e-pastu, telefonu  vai  kādu citu informāciju, lai palīdzētu Tev visērtāk lietot mūsu pakalpojumus.

Kad mēs saglabājam informāciju?

Mēs saglabājam Tavu informāciju, kad Tu reģistrējies kādu no mūsu vietnēm, aizpildi anketu, vai citādā veidā ievadi informāciju.

Kā mēs lietojam informāciju?

Informācija, ko Tu ievadi mūsu vietnēs reģistrējoties, aizpildot anketu vai atbildot uz mārketinga komunikāciju, tiks izmantota sekojošiem mērķiem:

  • Lai pēc iespējas operatīvāk piegādātu Tev nepieciešamo informāciju, produktus un pakalpojumus, ko vēlējies saņemt.
  • Lai atvieglotu tavu darbu komandā
  • Lai pēc iespējas ātrāk Tu un Tavi komandas biedri saņemtu aktuālo  informāciju par apmācībām, pasākumiem, treniņiem un citiem jaunumiem
  • Lai sūtītu periodiskus e-pastus sakarā ar pasākumiem  vai citiem produktiem un pakalpojumiem

Kā mēs aizsargājam lietotāja informāciju?

Mūsu vietnēs tiek uzturēta augstākā drošība. Tās tiek regulāri skanētas, lai atrastu jebkādas drošības pārkumu pazīmes un padarītu Tavu uzturēšanos tajās tik droši cik iespējams.  Tava personiskā informācija tiek saglabāta drošā datubāzē un ir pieejama tikai ierobežotam cilvēku lokam, kam ir īpašas pieejas tiesības šādām sistēmām un ir nepieciešamas, lai nodrošīnātu informācijas konfidencialitāti.

Vai mēs lietojam “sīkdatnes”?

Jā. Sīkdatnes ir mazi faili, kas ļauj mājaslapai atpazīt tavu pārlūkprogrammu un saglabāt noteiktu informāciju. Piemēram, mēs lietojam sīkdatnes, lai Tava pārlūkprogramma atcerētos Tavu profila informāciju un ienāktu Tavā profilā automātiski, kad Tu apmeklē kādu no mūsu vietnēm.

Mēs lietojam sīkdatnes, lai:

  • Saprastu un saglabātu lietotāja izvēles nākotnes apmeklējumiem
  • Piegādātu lietotājam interesējošāku saturu vai reklāmas

Tu vari izvēlēties, lai Tava pārlūkprogramma pabrīdina Tevi katreiz, kad sīkdatne tiek pārsūtīta, vai Tu vari izvēlēties izslēgt sīkdatnes. Katrai pārlūkprogrammai tas notiek citādāk. Ja Tu izslēgsi sīkdatnes daži no mūsu pakalpojumiem Tev nebūs pieejami, vai nestrādās.

Trešās puses

Mēs nepārdodam, nemainam, vai kā citādi nepārsūtam Tavu personisko informāciju trešajām pusēm, ja vien neesam darījuši to zināmu Tev pirms tam. Tas neiekļauj vietnes hostinga partnerus un citas trešās puses, kas palīdz mums vietnes darbībā vai apkalpot Tevi, kamēr vien šīs trešās puses piekrīt saglabāt šīs informācijas konfidecialitāti. Mēs arī varam pārsūt Tavu informāciju, ja tas nepieciešams likumīgu iemeslu dēļ, realizēt mūsu vietnes solījumus vai lai aizsargātu mūsu un citu tiesības, īpašumtiesības vai drošību.

Trešo personu saites

Laiku pa laikam mēs komunikācijā ar Tevi vai kādā no mūsu vietnēm iespējams iekļausim vai piedāvāsim trešās puses produktus vai pakalpojumus. Šīm trešajām pusēs ir citi un neatkarīgi pakalpojumu noteikumi, attiecīgi mēs nenesam nekādu atbildību par to saturu un aktivitātēm. Tomēr ar vēlmi saglabāt taisnīgumu un labestīgumu mūsu vietnēs, mēs labprāt saņemsim jebkādus komentārus vai sūdzības par kādu no šīm trešajām pusēm.

Google

Google reklāmas pieprasījumi var tikt apkopoti ar Googles Reklāmu Principiem. Tie ir sakopoti, lai sagādātu pozītīvu pieredzi lietotājiem. https://support.google.com/adwordspolicy/answer/1316548?hl=en   Mēs lietojam Google AdSense Advertising mūsu vietnēs.   Google, kā trešā puse, lieto sīkdatnes, lai rādītu reklāmas vietnēs. Google DART sīkdatnes lietojums atļauj rādīt reklāmas balstoties uz lietotāja apmeklējumiem mūsu vietnēs un citās vietnēs. Lietotājs var atteikties no DART sīkdatnēm apmeklējot Google reklāmas un satura tīkla noteikumu lapu.

Mēs lietojam Google pakalpojumus sekojošos veidos:

  • Remārketings ar Google AdSense
  • Demogrāfiskie un Interešu Ziņojumi

Mēs lietojam Google Analytics sīkdatnes un citas trešām puses sīkdatnes, lai apkopotu datus, sakarā ar lietotāja mijiedarbību ar vietni, reklāmu skatījumiem un citām reklāmu pakalpojumu funkcijām, kā tās attiecas uz mūsu vietnēm.

Kā mūsu vietnes lieto nesekošanas signālus?

Mēs godājam nesekošanas signālus un nesekojām, nelietojam sīkdatnes, kas Do Not Track (DNT) pārlūkprogrammas mehānisms ir aktivizēts.

Vai mūs vietnes atļauj trešās puses uzvedības saglabāšanu?

Svarīgi atzīmēt, ka mūsu vietnes atļauj trešās puses uzvedības saglabāšanu.

Kā sazināties ar mums?

Ja Tev ir kādi jautājumi sakarā ar šiem pakalpojumu lietošanas noteikumiem, tu vari sazināties ar mums lietojot informāciju šīs lapas augšdaļā.

Labkaljiba.lv | Visas tiesības aizsargātas | Lietošanas noteikumi
X