Priecīgi BYAS lietotāji tepat Latvijā

Video atsauksmes:

Izmaiņas pēc vienas 7 minūšu procedūras:

ATSAUKSMES

Es mīlu BYAS!

Sākot lietot Byas, man momentāli uzlabojās sejas krāsa. Palika gaišāki brūnie pleķīši. Jau pēc piektās procedūras krunciņas starp uzacīm sāka izlīdzināties. Es ticu BYAS! Es mīlu BYAS! Pie tam, peļņas iespējas palīdzot citām dāmām iegūt šādus pašus rezultātus ir fantastiskas. Ļoti patīk ceļošanas iespējas, ko tas sniedz.

Olga Vodņeva, 41 g., uzņēmēja, Rīga

Saka, ka izskatos par 10 gadiem jaunāka

Nekad neesmu kautrējusies par saviem gadiem. Tomēr pienāca brīdis, nedaudz pirms 50, kad sajutu strauju sejas ādas novecošanos – gravitācija darīja savu. Man vairs nepatika fotografēties, es teicu: “Nekādus tuvplānus!” Sapratu, ka jāsāk nopietni rīkoties izskata labā, domāju par plastisko operāciju. Paldies manai janākajai meitai, kas mani iepazīstināja ar BYAS. Tagad esmu ļoti laimīga! Pēc gada regulārām BYAs procedūrām, mani draugi apber ar komplimentiem – saka, ka izskatos par 10 gadiem jaunāka. Plastiskās opreācijas vairs nav prātā, kosmetologu apmeklēju tikai relaksācijai un man atkal patīk fotografēties!

Marita Liepiņa, 51 g., uzņēmēja un 3 bērnu mamma, Rīga

Izzūd rieva starp uzacīm

Izšķīros par labu Byas tehnoloģiju lietošanai, jo gribēju izlīdzināt rievu starp uzacīm, pacelt noslīdējušos plakstiņus, novērst pigmentāciju, piepacelt nošļukušos vaigus un novērst sausu ādu. Pašlaik mani rezultāti, lietojot šo sistēmu, ir sekojoši – izzūd rieva starp uzacīm, āda ir kļuvusi mitrāka, mirdzošāka, ko pamana arī apkārtējie, kā arī zūd vēdera apjoms.

Anna Jesereviča, 45 g., veterinārārste, Jelgava

Saņemu daudz komplimentus no vīra un draugiem

Kopš lietoju Byas sistēmu sejas āda ir izlīdzinājusies, izskatās jaunāka un veselīgāka, āda ap acīm ir ievērojami gludāka. Tagad saņemu daudz komplimentus par savu izskatu no vīra un draugiem. Pati jūtos jaunāka un pārliecinātāka!

Karīna Līce – Liekniņa, 39 g., grāmatvede, Sigulda

Veselīgs sejas tonis

Pateicoties Byas sistēmas lietošanai ikdienā esmu ieguvusi acīmredzami gludāku, mitrinātāku sejas ādu un veselīgu sejas ādas toni.

Terēza Romāne, 45 g., friziere, Rīga

dace-mezkoneMazinājušās galvas sāpes

Esmu 33 gadus jauna. Mana sejas āda bija izteikti sausa. Lietojot Byas sejas lifteri man ir mazinājušās galvas sāpes un paaugstinājies sejas mitruma līmenis.

Dace Mežkone, 33 g., friziere, Rīga

Izzūd gan rētaudi no pinnēm, gan aknes

Man interesēja ādas tvirtums, uzlabot vielmaiņu un izvadīt šlakvielas no ādas, kā arī uzlabot krūšu stāvokli. Man ir laba pieredze ar proteīna šeiku un kapsulām. Sejā ir palielinājies mitruma līmenis un izzūd gan rētaudi no pinnēm, gan aknes.

Ilze Saliņa , 40 g.

Šie produkti ir pilnībā antialerģiski

Ar Byas lietošanu ikdienā, esmu ievērojami samazinājusi taukaudu apjomu uz vēdera. Un tā kā esmu ļoti alerģiskas ādas īpašniece, varu apstiprināt, ka šie produkti ir pilnībā antialerģiski un tieši otrādi – nevis sakairina, bet nomierina alerģisku ādu.

Kristīne Spuņģe, 42 g., IT profesionāle, Ādaži

Esmu samazinājusi tauku krokas

Man ir 60 gadi un dzīvoju Cēsīs. Ikdienā esmu masiere un man patīk sportot, dejot, apmeklēt pirti. Gribēju samazināt grumbas ap acīm, piepacelt nošļukušos vaigus, atbrīvoties no dubultzoda. Ja runājam par ķermeni, tad vēlējos samazināt vēdera riepu, atbrīvoties no celulīta, stiprināt roku muskuļus un ādu, atbrīvoties no tauku spilventiņiem ap ceļiem. Par Byas uzzināju kādā no WellStar kompānijas partnera prezentācijām. Pateicoties Byas sistēmas lietošanai es izlīdzinājusi grumbiņas, ieguvusi gludu ādu, uzlabojusi muskuļu tonusu, samazinājusi tauku krokas uz ķermeņa.

Olga Štālmane, 60 g., masiere, Cēsis

Stingrāks sejas ovāls, gandrīz izzudušas mīmikas grumbiņas

Par Byas ieinteresējos, jo gribēju izlīdzināt grumbas ap acīm, uzlabot sejas ovālu, novērst sejas ādas sausumu un dubultzodu. Gribēju arī veidot slaidu figūru, atbrīvoties no riepas uz vēdera un iegūt tvirtāku roku ādu, jo tā ir nokārusies. Mans rezultāts ar Byas sistēmu ir sekojošs: mazinājušās grumbas ap acīm, ir stingrāks sejas ovāls, gandrīz izzudušas mīmikas grumbiņas un esmu ļoti priecīga!

Inese Uzulniece, 33 g., operāciju māsa, Rīga

Sniedz brīvību un sava laika plānošanas iespējas

Lietoju Byas pavisam nesen. Ir samazinājušās grumbiņas ap acīm un uzlabojusies sejas āda. Labākais ir ka var nopelnīt produktu naudu, kas sniedz brīvību un sava laika plānošanas iespējas.

Indra Daģe, 50 g., kvalitātes vadību sistēmu speciāliste, Rīga

Jostas vietas apkārtmērs ir samazinājies par 5 cm

Pēc 3 procedūrām ar ķermeņa lifteri jostas vietas apkārtmērs ir samazinājies par 5 cm, ir stingrāki vaigu muskuļi un koptāka, tvirtāka sejas āda

Lilita Mežkone, 53 g., NMPD feldšeris, Cēsis

Sajūtas patīk

Pateicoties Byas tehnoloģiju lietošanai ir jūtami uzlabojies sejas ādas stāvoklis. Ķermeņa sistēmu sāku lietot pavisam nesen, tāpēc rezultātu vēl neredzu, bet sajūtas patīk.

Sigita Picule, 45 g., Veselības aprūpes speciāliste, Skrunda

Esmu ieguvusi slaidāku seju jau 1 nedēļas laikā

Gribēju pacelt vai izlīdzināt „buldoga vaidziņus”, pacelt plakstiņus, likvidēt dubultzodu, kā arī dabūt nost vēdera riepu. Pateicoties Byas sejas liftera lietošanai, esmu ieguvusi slaidāku seju un samazinājusi krunciņas jau 1 nedēļas laikā.

Liene Helfriča, 47 g., vieslektors tūrisma biznesā, Jelgava

Uzlabojies ādas mitruma līmenis

Lietojot Byas vien pāris reizes, ir uzlabojies ādas mitruma līmenis un zudušas krunciņas.

Irina Surikova, 56 g., masiere, Londona

Perfekti atstrādāta biznesa sistēma

Pēc pirmās demo procedūras, es uzreiz sapratu, ka rezultāts ir momentāls un es gribu lietot šo produktu. Ikdienā lietoju un strādāju ar sejas liftera sistēmu, tā rezultātā man ir samazinājušās vertikālās grumbiņas starp uzacīm un ļoti radikāli uzlabojusies pieres daļa – pāris grumbiņas parādās vairs tikai tad, kad kārtīgi sarauju pieri. Par savas pieres izskatu esmu saņēmusi jau komplimentus no vairākiem cilvēkiem. Ir samazinājušies arī mazie maisiņi zem acīm, kā arī kopumā ir mainījies ādas tonis un struktūra – āda ir kļuvusi izteikti gluda, maiga un zīdaina kā jaundzimušam bērnam bez izteiktām porām, tumšajiem punktiem utml. Esmu ļoti apmierināta gan ar Byas produktu ātro un efektīvo iedarbību, gan ar perfekti atstrādāto biznesa sistēmu, dodot iespēju IKVIENAM nopelnīt ļoti labu naudu. Byas noteikti rullē! 🙂

Agita Brikmane, 36 g., Wellness koučs, Rīga

Izskatos jaunāka

Sāku lietot Byas, jo vēlējos savest kārtībā visu ķermeni. Pateicoties Byas sistēmai, izskatos jaunāka, man ir piepacelti vaigi un tvirta seja.

Jadviga Kazakova, 61 g., šuvēja, Rīga

Samazinājušies vasaras raibumi

Uz BYAS pasākumu mani uzaicināja kaimiņiene un pateicoties tam, man ir mitrināta āda, samazinājušies vasaras raibumi un bērni skolā ir ievērojuši, ka skolotājai ir priecīgākas acis.

Ineta Samulione, 48 g., skolotāja, Cēsis

Uzlabojusies ādas kvalitāte un pacēlies plakstiņš

Par Byas pirmo reizi uzzināju pasākumā, uz kuru bija uzaicinājusi mana paziņa. Pateicoties Byas sistēmas lietošanai man ir uzlabojusies ādas kvalitāte, plakstiņš ir pacēlies, sejas ovāls uzlabojies. Ir arī terapeitisks efekts uz deguna blakusdobumiem.

Sandra Kica , 48 g., Rīga

Samazinājies ādas smalko asinsvadiņu skaits

Par Byas pirmo reizi uzzināju mājas prezentācijā, uz kuru uzaicināja Jūlija. Jau pēc pirmās procedūras ar Byas lifteri mana viena sejas puse (uz kuras veica procedūru) bija gludāka un tagad pēc vairākām reizēm ir samazinājies ādas smalko asinsvadiņu skaits, samazinās ādas kuperozums.

Laima Lasmane, 56 g., grāmatvede, Rīga

Acis kļūst plašākas

Mēnesi lietojot acu lifteri plakstiņi ceļas uz augšu un acis kļūst plašākas.

Dina Deksne , 52 g., apkopēja, Rīga

Samazinājušies tumšie loki ap acīm

Man ir 69 gadi, esmu no Rīgas. Pašlaik pensijā, agrāk darbojos par mākslu skolotāju. Mani aizrauj dārza darbi, gleznošana un lasīšana. Mana problēma bija ādas sausums, nošļukušie vaigi un grumbas ap acīm. Ja runājam par ķermeni, tad man ir aktuāli samazināt riepu uz vēdera, padarīt tvirtākus roku muskuļus un ļengano roku ādu, kā arī atbrīvoties no spilventiņiem uz ceļiem. Par Byas es uzzināju no Agitas, viņa mani uzaicināja uz tikšanos un uztaisīja pirmo demo procedūru.

Dace Pelše , 69 g., pensijā, Rīga

Varu atkal lekt un iet augstpapēžu kurpēs

Pateicoties Byas mana āda ir kļuvusi mirdzošāka un veselīgāka. Kapsulas un proteīna šeiks reāli labi strādā – tīra organismu. Ķermeņa lifteris ļoti labi ņem nost ne tikai taukus, bet arī spazmātiskas sāpes. Man ļoti sāpēja pēda – nespēju uz tās uzkāpt, pastaigāt, pieskarties. Tās bija neizturami asas un smeldzīgas sāpes. Asinsanalīzēs uzrādījās katastrofāli augsts urīnskābes rādītājs, kas nozīmē to, ka iespējams ir podagra. Nopērkot ķermeņa lifteri, liku to lietā uz savas pēdas. Izmantoju LEG un SLIM programmu un lēnām apļveida kustībām to karsēju – tā pamatīgi dedzināju, jo tik lielās sāpēs man jau bija vienalga, ka reāli svilina to pēdu. Otrā rītā pamodos aizpampusi, bet dienas gaitā viss intensīvi izvadījās. Un pats pārsteidzošāka sir tas, ka mana pēda vairs nesāpēja! Es kā normāls cilvēks varu atkal lekt un iet augstpapēžu kurpēs! Paldies par superīgu ierīci!!!

Marika Slotina – Brante, 39 g., diriģente, Cēsis

Rezultāts no ir acīm redzams un jūtams

Par cik komandā esmu iestājusies nesen, tad par rezultātiem varu pateikt ļoti maz. Taču nesen veiktās procedūras uz sejas man ļoti patika un rezultāts no šīm procedūrām ir acīm redzams un jūtams.

Austra Apare-Karaškēvica, 53 g., masiere, Rīga

Samazinājies tauku slānis uz vaigiem

Pateicoties Byas tehnoloģiju lietošanai ir būtiski samazinājušies tauku dziedzerīši uz pieres, izzudusi mutes kroka, virsdegunes rieva un samazinājies tauku slānis uz vaigiem.

Janina Romāne, 78 g., pensijā, kora māksliniece, Bērstele

Sejas āda ir uzlabojusies ļoti redzami

Man ir 59 gadi, dzīvoju Rīgā. Esmu biznesmene. Gribēju atbrīvoties no dubultzoda un tikt vaļā no vēdera riepas. Sejas āda ir uzlabojusies ļoti redzami.

Liāna Putniņa, 59 g., uzņēmēja, Rīga

Ir vaigu liftings un stingrums

Gribēju novērst sejas ādas sausumu un nošļukušos vaigus, kā arī atbrīvoties no vēdera riepas, celulīta, tauku spilventiņiem un stiprināt roku muskuļus. Iegūtais rezultāts, darbojoties ar Byas ādas atjaunošanas sistēmu, ir vaigu liftings un stingrums, kā arī mazāka riepa uz vēdera.

Iveta Boževniece, 51 g., noliktavas pārzine, Vecumnieki

Labkaljiba.lv | Visas tiesības aizsargātas | Lietošanas noteikumi
X